Zaginęła 16-letnia Iga K. Zrozpaczona mama prosi o pomoc w odnalezieniu córki

Policja radiowóz kia
Policja radiowóz kia | fot. Dominik Wąsik

Zaginęła 16-letnia Iga K. Nie ma z nią kontaktu od ponad tygodnia. Matka prosi o pomoc w odnalezieniu córki. Nastolatka uciekła z koleżanką z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kazimierzu Dolnym 26 czerwca i od tamtej pory nie dała znaku życia.

Trwają poszukiwania Igi K.

Do zaginięcia 16-letniej Igi K. z Kijan koło Łęcznej doszło w niedzielę 26 czerwca w Kazimierzu Dolnym. Iga z koleżanką Gabrysią uciekły z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kazimierzu Dolnym. Z informacji, które przekazała nam matka Igi, wynika, że nastolatka wraz z koleżanką udały się do Wrocławia. Tam nastolatki się pokłóciły i rozstały. Udało się nawiązać kontakt z Gabrysią, lecz nie wiadomo, co się dzieje z Igą.

O zaginięciu nastolatek pisaliśmy jako pierwsi tu: Gabrysia i Iga uciekły z ośrodka leczenia uzależnień w Kazimierzu Dolnym. Czy ktoś je widział?

Iga ma 173 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie do ramion, oczy niebieskie, szczupła budowa ciała. Ma na ręce dwa tatuaże. Ubrana była w białą koszulkę, niebieskie dziurawe szerokie spodnie i sportowe buty. Miała ze sobą torbę, taką jak na zakupy (prawdopodobnie z ubraniami). Nastolatka nie ma przy sobie dokumentów.

Osoby, które widziały Igę lub wiedzą, gdzie może przebywać, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr. tel. 47 812 32 90.

Aktualizacja 5.07.2022: Iga została odnaleziona w poniedziałek (4.07) późnym wieczorem w Zagórzu Śląskim.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.