Gabrysia i Iga uciekły z ośrodka leczenia uzależnień w Kazimierzu Dolnym. Czy ktoś je widział?

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Puław prowadzą poszukiwania Gabrysi i Igi, które w niedzielę uciekły z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Kazimierzu Dolnym. Rodzice nastolatek proszą o pomoc w ich odnalezieniu.

Uciekły z ośrodka leczenia uzależnień

Do zdarzenia doszło w niedzielę (26.06) około godz. 20.20. Pracownicy Młodzieżowego Ośrodka Terapii i Readaptacji „Powrót z U” przy ul. Albrechtówka w Kazimierzu Dolnym zauważyli, że z ośrodka oddaliły się dwie wychowanki: 16-letnia Gabriela P. z Lublina i 16-letnia Iga K. z Kijan koło Łęcznej.

Gabrysia ma 170 cm wzrostu, włosy ciemny blond, długość do ucha, niebieskie oczy, szczupła budowa ciała. Tatuaże drobne na dłoniach, na nodze, w okolicy kolana mały tatuaż księżyc. W chwili ucieczki ubrana była w czarną koszulkę, spodnie oraz czarną bluzę z kapturem. Miała ze sobą czarny skórzany plecak.

Iga ma 173 cm wzrostu, włosy ciemne, krótkie do ramion, oczy niebieskie, szczupła budowa ciała. Ma na ręce dwa tatuaże. Ubrana była w białą koszulkę, niebieskie dziurawe szerokie spodnie i sportowe buty. Miała ze sobą torbę, taką jak na zakupy (prawdopodobnie z ubraniami). Nastolatki nie miały przy sobie dokumentów.

Osoby, które widziały nastolatki lub wiedzą, gdzie mogą przebywać, proszone są o kontakt z policją pod numerem telefonu 112 lub Komendą Powiatową Policji w Puławach pod nr. tel. 47 812 32 90.

Aktualizacja 5.07.2022: Gabrysia została odnaleziona w Świebodzicach, natomiast Iga w Zagórzu Śląskim.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.