Zaginęła 16-letnia Anna z Lublina. Ostatni raz widziana była w ubiegły piątek. Widziałeś ją?

Zaginęła Anna Bęć z Lublina
Zaginęła Anna Bęć z Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania 16-letniej Anny Beć. Nastolatka ostatni raz była widziana w miejscu zamieszkania w ubiegły piątek. Od tamtej pory nie kontaktowała się z rodziną.

Zaginęła 16-latka z Lublina

Do zaginięcia nastolatki doszło 22 lipca. 16-latka w nocy samowolnie oddaliła się z domu w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionej: wzrost 164 cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie jasne.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu 4 w Lublinie telefon 47 811 48 00 adres: Lublin ulica Zana 45 lub na numer alarmowym 112.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.