Zaginął Rafał Szostak, nauczyciel z Lublina. Szukają go rodzina i policjanci

Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniu zaginionego Rafała Szostaka. Mężczyzna wyszedł w poniedziałek do pracy i do niej nie dotarł.

 

Dnia 6 lutego, zaginął Rafał Szostak. Mężczyzna wyszedł rano do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego na ul. Głuskiej w Lublinie, gdzie jest nauczycielem. Tego dnia mężczyzna nie dotarł do pracy, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. Pan Rafał ma cukrzycę i jest po zawale serca.

 

Gdy wychodził z domu miał na sobie czerwono czarną kurtkę, czarne jeansy, brązowe zimowe buty. Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje proszony jest o kontakt pod numerem 721 895 445.

 

AKTUALIZACJA: W Starym Gaju znaleziono zwłoki Rafała Szostaka

 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wierze w to że nic złego się nie stało 🙁 tak wspaniały człowiek przykree 🙁

  2. Będę się dokładnie rozglądać. Oby wszystko dobrze się skończyło. Trzymam kciuki.