Lublin. W Starym Gaju znaleziono zwłoki Rafała Szostaka

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W piątkowe południe policjanci znaleźli ciało zaginionego Rafała Szostaka. Poszukiwania trwały od wtorku.

 

Przez cały czwartek funkcjonariusze przeszukiwali okolice Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Poszukiwania trwały przez cały dzień, lecz bez skutku. Policjanci wznowili poszukiwania w piątek w samym lesie.

 

Około godziny 12 funkcjonariusze w samym środku Starego Gaju znaleźli ciało mężczyzny. Okazało się, że są to zwłoki zaginionego 51-letniego Rafała Szostaka.

 

– Jak na razie nic nie wskazuje na udział osób trzecich. Przyczynę tak tragicznego zakończenia wykaże sekcja zwłok – mówi Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

 

Przyczyną zgonu prawdopodobnie może być samobójstwo lub wychłodzenie. W poszukiwaniach mężczyzny brali udział nie tylko policjanci, ale także rodzina i przyjaciele.

 

Mężczyzna wyszedł w poniedziałek z domu do pracy, ale do niej nie dotarł. Od tamtej pory również nie nawiązał z rodziną kontaktu. 51-latek chorował na cukrzyce. Był nauczycielem, oraz dziennikarzem w redakcji Dziennika Wschodniego.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.