Zaginął 74-letni mieszkaniec Lubartowa. Od wczoraj rodzina nie ma z nim kontaktu. Porusza się granatowym oplem

Zaginął Stanisław Rola z Lubartowa
Zaginął Stanisław Rola z Lubartowa | fot. KPP Lubartów

Policjanci z Lubartowa poszukują zaginionego 74-letniego Stanisława Roli. Rodzina mężczyzny nie ma z nim kontaktu od środy, kiedy to pojechał do rodziny. Zaginiony porusza się granatowym oplem.

Zaginął mieszkaniec Lubartowa

Mężczyzna w środę (10 kwietnia) przed godziną 8:00 rano wyjechał z domu w Lubartowie samochodem marki Opel Agila o numerze rejestracyjnym LLB 10268 do rodziny, która mieszka w Skrobowie, niedaleko Lubartowa. Po wyjeździe ze Skrobowa mężczyzna nie powrócił do domu i nie nawiązał z rodziną żadnego kontaktu.

Rysopis zaginionego: około 174 cm wzrostu, ok. 90 kg wagi, oczy niebieskie, włosy krótko ścięte, lekki zarost. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w szaro-ciemne spodnie, czerwoną koszulkę w kratę, granatowy sweter  w tzw. „serek”, dłuższe czarne buty, granatową kurtkę.

Osoby znające miejsce pobytu zaginionego lub mogące przyczynić się do jego odnalezienia proszone są o kontakt z policją w Lubartowie pod numerem telefonu: 47 81 25 290.

74-latek porusza się granatowym Oplem Agilą
74-latek porusza się granatowym Oplem Agilą | fot. KPP Lubartów

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.