Zaginął 59-letni mieszkaniec Lublina. Cierpi na depresję i ma myśli samobójcze

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Uwaga mieszkańcy Lublina! Trwają poszukiwania 59-letniego Jacka M., który zaginął w czwartek. Mężczyzna cierpi na depresję i ma myśli samobójcze.

Do zaginięcia 59-letniego Jacka M. doszło w czwartek na terenie Lublina. Mężczyzna ostatni raz widziany był w czwartek 19 grudnia około godz. 7 rano w okolicy Różanej w Lublinie. Wyszedł z domu, nie informując członków rodziny, o tym, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania.

W chwili zaginięcia 59-latek ubrany był w niebieską kurtkę i ma 180 cm wzrostu. Nie ma ze sobą dokumentów, kluczy do domu, samochodu, telefonu, ani pieniędzy. Mężczyzna cierpi na depresję i ma myśli samobójcze.

Może znajdować się w okolicach zalewu, Starego Lasu, działek na Janowskiej, ale może być wszędzie. Tato, jeżeli jakimś cudem to czytasz, błagam, wróć do domu, wszędzie Cię szukamy…” – pisze zrozpaczona córka pana Jacka.

O zaginięciu 59-latka zostali powiadomieni policjanci z VII komisariatu policji w Lublinie. Osoby, które widziały mężczyznę lub wiedzą, gdzie aktualnie się znajduje, proszone są o kontakt z policją lub bezpośrednio z rodziną pod nr tel. 792099907.

AKTUALIZACJA: Wyszedł z domu, zostawił list pożegnalny. Tragiczny finał poszukiwań 59-latka z Lublina [KLIKNIJ TUTAJ]

Prosimy o udostępnianie materiału wśród swoich znajomych!WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.