Zaginął 59-letni Jacek M. z Lublina. NOWE FAKTY: zostawił list pożegnalny

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

W sprawie zaginięcia 59-letniego Jacka M. z Lublina pojawiły się kolejne, nowe informacje. Mężczyzna przed zaginięciem zostawił list pożegnalny. Trwa akcja poszukiwawcza.

W akcję poszukiwawczą zaginionego 59-letniego mieszkańca Lublina włączeni są m.in. policjanci, ochotnicze straże pożarne i grupa ratownicza OSR Lublin. Mężczyzna w dniu zaginięcia pozostawił w domu list pożegnalny.

Przypomnijmy, że do zaginięcia 59-letniego Jacka M. doszło w czwartek 19 grudnia w godzinach porannych. Mężczyzna około godz. 7 rano wyszedł ze swojego mieszkania przy ul. Różanej w Lublinie. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, jak również nie powrócił do miejsca zamieszkania. Czytaj więcej…

Osoby, które widziały zaginionego lub posiadają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu VII w Lublinie tel. (81) 535 49 20 adres: Lublin ul. Wyżynna 18 lub na numer alarmowym 112.

AKTUALIZACJA: Wyszedł z domu, zostawił list pożegnalny. Tragiczny finał poszukiwań 59-latka z Lublina [KLIKNIJ TUTAJ]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.