Zaginął 37-letni Rafał W. Mężczyzna zmaga się z depresją

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zaginął Rafał W z Lublina. Mężczyzna w czwartek popołudniu wyszedł z pracy i ślad po nim zaginął. Ostatnie logowanie jego telefonu zarejestrowano w okolicy Ogrodu Saskiego. 37-latek zmaga się z depresją.

Zaginął Rafał W.

Z informacji nam przekazanych wynika, że mężczyzna wyszedł w czwartek (14.10) około godz. 7 do pracy. Był w niej do godz. 14.30. Ostatnią osobą, z którą miał kontakt był jego kolega z pracy, z którym rozstał się na przystanku KUL obok Ogrodu Saskiego. Mężczyzna poinformował, że jedzie do domu.

Ostatnie logowanie telefonu 37-latka zarejestrowano z okolic Ogrodu Saskiego, gdzie ślad się urwał. Mężczyzna od tamtej pory nie wrócił do domu, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jego telefon jest wyłączony. Wiadomo, że 37-latek zmaga się z depresją.

Zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny na policję.

Rysopis zaginionego: wzrost 190 cm wzrostu, waga 105 kg, brunet. W dniu zaginięcia ubrany był w ciemne dżinsowe spodnie (ze zdjęć), jasno szare buty Lacoste (ze zdjęć), granatową kurtkę z kapturem i jasno szarą czapkę. Miał ze sobą granatowy plecak z napisem „Delta”.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionym i jego obecnym miejscu pobytu, proszone są o kontakt pod numerem 514 065 185 lub z VI Komisariatem policji w Lublinie pod numerem tel. 47 811 46 61.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.