Tragiczny finał poszukiwań mieszkańca Lublina. Jego ciało odnaleziono na terenie woj. podkarpackiego

z ostatniej chwili policja
Zdjęcie ilustracyjne

Niestety tragiczny finał mają poszukiwania 37-letniego mieszkańca Lublina. W sobotę przed południem służby znalazły jego ciało na terenie województwa podkarpackiego.

Nie żyje mieszkaniec Lublina

37-letni Rafał W. w czwartek po pracy nie wrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Ostatnie logowanie jego telefonu było w okolicach Ogrodu Saskiego w Lublinie. Zaniepokojona żona zgłosiła jego zaginięcie na policję, ponieważ mężczyzna zmagał się z depresją.

O tym pisaliśmy tu: Zaginął 37-letni Rafał W. Mężczyzna zmaga się z depresją

W sobotę przed południem policjanci odnaleźli ciało mężczyzny na terenie województwa podkarpackiego. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna popełnił tam samobójstwo. Trwa ustalenie dokładnych okoliczności śmierci 37-latka. Policja nie udziela szczegółów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.