Zaczęło się od wymiany zdań, skończyło bójką. Teraz poszukuje ich policja

Policja poszukuje uczestników bójki w centrum Lublina
Policja poszukuje uczestników bójki w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Pomiędzy dwiema grupami młodych osób doszło najpierw do wymiany zdań, a skończyło bójką. Teraz policja poszukuje dwóch uczestników zdarzenia.

Uczestniczyli w bójce w centrum Lublina

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca na placu Lecha Kaczyńskiego w centrum Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, nieporozumienie pomiędzy dwiema grupami młodych osób przerodziło się w przepychankę, a następnie w bójkę.

Dotychczas nie ustalono tożsamości dwóch mężczyzn, biorących udział w zajściu. Ich wizerunki zarejestrowały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje proszony jest o kontakt z 1 komisariatem Policji w Lublinie przy alei Unii Lubelskie 23, telefon 47 811 24 00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. No i co z tej bójki wynikło,że są poszukiwani?Ktoś zginął jakieś trwałe uszczerbki na zdrowiu czy jak?