Zaczęli od bramy weselnej, finalnie skończyli w szpitalu. Rekordzista miał 8 promili

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Czterech nieprzytomnych mężczyzn znajdujących się w stanie silnego upojenia alkoholowego trafiło w sobotę do szpitala w Białej Podlaskiej. Wcześniej mężczyźni ustawili bramę weselną dla znajomej młodej pary.

W sobotnie popołudnie dyżurny bialskiej komendy został poinformowany telefonicznie przez personel medyczny, że do szpitala w Białej Podlaskiej trafiło czterech nieprzytomnych mężczyzn znajdujących się w stanie silnego upojenia alkoholowego.

Skierowani do szpitala policjanci ustalili, że czterej mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku od 30 do 42 lat zorganizowali wcześniej tzw. bramę weselną dla znajomej młodej pary. Zgodnie z przyjętym zwyczajem zatrzymali orszak weselny, uzależniając jego dalszą jazdę od wykupienia się przez młodych.

Jedyną akceptowaną przez nich „walutą” był alkohol. Państwo młodzi okazali niebywałą hojność wręczając organizatorom bramy weselnej dziesięć półlitrowych butelek wódki. Ucieszeni takim obrotem spraw mężczyźni postanowili nie tracić czasu i rozpoczęli konsumpcję alkoholu na miejscu.

W krótkim czasie przyjęli tak dużą ilość alkoholu, że stracili świadomość i konieczna była interwencja lekarska. Szpitalne badania stanu trzeźwości wykazały, że wszyscy mają grubo ponad 4 promile alkoholu. Rekordzistą został 30-latek, u którego stężenie alkoholu w organizmie osiągnęło 8 promili.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.