Zabójstwo w Trawnikach. Są wstępne wyniki sekcji zwłok 38-latki. Zginęła od ciosu w serce

taśma policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Kobieta posiadała kilka ran kłutych na ciele, z czego jedna -w okolicy serca- okazała się śmiertelna – poinformowała we wtorek prokuratura, po otrzymaniu wstępnych wyników sekcji zwłok.

We wtorek prokuratura otrzymała wstępne wyniki sekcji zwłok 38-latki, której zwłoki znaleziono w weekend w jednym z domów w Trawnikach, w powiecie świdnickim. Sekcję zwłok przeprowadzono w lubelskim Zakładzie Medycyny Sądowej.

„Na razie wstępnie wiemy, że jedna z ran była śmiertelna – w okolice serca. Cios został zadany ostrym narzędziem. Na dokładne wyniki będziemy musieli jeszcze poczekać” – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Do tragedii doszło w sobotę w Trawnikach. Informację o znalezionych zwłokach 38-latki policjanci otrzymali przed południem. Na miejscu były wykonywane czynności pod nadzorem prokuratora. Śledczy ustalili, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie, bo na ciele znajdowały się liczne rany kłute.

Prokuratura wydała list gończy za 35-letnim Grzegorzem Włodarczykiem – mężem kobiety. – „Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 38-latki poprzez zadanie ran kłutych (art. 148 KK.). Grozi mu dożywocie” – wyjaśnia Agnieszka Kępka.

Przeczytaj także: Nożem zamordował żonę i uciekł. Sprawca jest na wolności. Policja wydała list gończy [ZDJĘCIE POSZUKIWANEGO]

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.