Nożem zamordował żonę i uciekł. Sprawca jest na wolności. Policja wydała list gończy

grzegorz włodarczyk
Policjanci poszukują Grzegorza Włodarczyka do sprawy śmierci 38-latki z Trawnik | fot. KPP Świdnik

Policjanci poszukują 35-letniego Grzegorza Włodarczyka, który jest podejrzewany o zamordowanie swojej 38-letniej żony. Jej zwłoki znaleziono w sobotę w jednym z domów w Trawnikach.

Przypomnijmy, że do tragicznego zdarzenia doszło w weekend w jednym z domów w miejscowości Trawniki (powiat świdnicki). Ciało 38-letniej mieszkanki Trawnik znalazł w jej domu jeden z członków rodziny. Od razu o tym fakcie zostali powiadomieni policjanci.

Na miejscu wykonywane były czynności pod nadzorem prokuratora, który zlecił sekcję zwłok 38-latki. Wiadomo, że do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Na jej ciele znajdowało się kilka ran kłutych, które zostały zadane najprawdopodobniej nożem. Sekcja zwłok została zaplanowana na wtorek. Jej wyniki powiedzą, co było przyczyną śmierci kobiety.

Jednocześnie policjanci prowadzili czynności mające na celu znaleźć i zatrzymać męża kobiety, który może mieć związek z jej śmiercią. W niedzielę do akcji poszukiwawczej wykorzystano helikopter z Komendy Głównej Policji z kamerą termowizyjną, który przeczesywał okoliczne lasy.

Wydano za nim list gończy. – „Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo 38-latki poprzez zadanie ran kłutych (art. 148 KK.). Grozi mu dożywocie” – mówi Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Poszukiwany to 35-letni Grzegorz Włodarczyk. Rysopis: wzrost 184 cm, waga około 100 kg, krępa budowa ciała, włosy ciemne krótkie, lewe ucho ze śladem po przekłuciu, oczy piwne, na lewej łydce posiada tatuaż – rysunek „gitary ze skrzydłami”.

„W dalszym ciągu prowadzimy poszukiwania 35-letniego Grzegorza Włodarczyka. W akcji uczestniczą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz nasi funkcjonariusze” – mówi Elwira Domaradzka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę co do miejsca pobytu poszukiwanego proszone są pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji lub z dyżurnym KPP w Świdniku pod numerem (81) 749-42-10.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A skąd taka pewność, że akurat mąż ją zabił. Może i jemu ktoś odebrał życie.!