Zaatakował nożem swojego brata. Wcześniej pili razem alkohol

nóż
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali pijanego 21-latka, który w trakcie spożywania alkoholu z młodszym bratem, ranił go nożem. W domu przebywały również nieletnie dzieci.

W nocy z soboty na niedzielę dyżurny komendy w Chełmie otrzymał zgłoszenie o zranieniu nożem 20-letniego mieszkańca gminy Leśniowice. Do zdarzenia tego doszło na terenie prywatnej posesji w gminie Białopole.

Skierowani na interwencję policjanci zatrzymali w związku z tym zdarzeniem 21-letniego mieszkańca gminy Białopole. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyźni wcześniej razem spożywali alkohol. Pokrzywdzony z obrażeniami ręki został przewieziony do szpitala.

Jak się okazało w domu pod opieką nietrzeźwego 21-latka przebywało troje dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które policjanci przekazali pod opiekę personelu ośrodka interwencyjnego.

Dzisiaj z udziałem zatrzymanego będą wykonywane dalsze czynności procesowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.