Za Orfeuszem już pracuje ciężki sprzęt. Zaczęła się budowa nowego apartamentowca [ZDJĘCIA]

Ciężki sprzęt na budowie apartamentowca za Orfeuszem
Ciężki sprzęt na budowie apartamentowca za Orfeuszem | fot. Dominik Wąsik

Po zielonym terenie, po którym jeszcze do niedawna chodzili mieszkańcy, nie ma już śladu. Teraz pracują tam już koparki. To znak, że ruszyła budowa apartamentowca z blisko 250 mieszkaniami i podziemnym parkingiem. Inwestycja została podzielona na dwa etapy.

Przy ulicy Kameralnej w Lublinie ruszyła budowa apartamentowca

Apartamentowiec jest budowany na działce przy ul. Kameralnej w pobliżu skrzyżowania al. Smorawińskiego z al. Kompozytorów Polskich, parcela sąsiaduje przez płot z Domem Towarowym Orfeusz. Inwestor najpierw ogrodziła teren, a po jego oczyszczeniu rozpoczęły się prace ziemne. Działają koparki, ciężarówki wywożą ziemię, palownica utwardza teren, stanęły kontenery dla pracowników.

Jak już pisaliśmy „Nowy Czechów”, bo tak ma się nazywać apartamentowiec, to inwestycja podzielona na dwa etapy. Najpierw budynek A (od strony al. Smorawińskiego), potem budynek B (od Kameralnej). Odpowiada za nią firma deweloperska Immobilia.

W „Nowym Czechowie”, dziesięciokodygnacyjnym kompleksie będzie aż 248 mieszkań, o powierzchni od około 30 metrów kwadratowych do apartamentów na ostatnich piętrach o powierzchni ponad 120 metrów kwadratowych. Mieszkania na parterze będą miały dostęp do prywatnych ogrodów, te na pietrach balkony, czy tarasy.

Budynek będzie miał podziemny, dwukondygnacyjny parking z miejscami postojowymi. Obok apartamentowca inwestor urządzi park z małą architekturą i strefami relaksui wypoczynku.

O planowanej inwestycji dokładniej pisaliśmy tu: Rusza budowa apartamentowca za Orfeuszem. Na 10. piętrach znajdzie się blisko 250 mieszkań o powierzchni od 32 do 122 m kw.

ZDJĘCIA

Budowa apartamentowca Nowy Czechów
Budowa apartamentowca Nowy Czechów | fot. Dominik Wąsik
Budowa apartamentowca Nowy Czechów
Budowa apartamentowca Nowy Czechów | fot. Dominik Wąsik
Budowa apartamentowca Nowy Czechów
Budowa apartamentowca Nowy Czechów | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.