Z piskiem opon driftował po osiedlowej drodze, doszło do awantury. Kierowca usłyszał zarzuty

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Dozór policyjny i zakaz zbliżania zastosował prokurator wobec 24-latka, który miał grozić starszemu mężczyźnie, za to, że ten zwrócił mu uwagę na zbyt szybką i niebezpieczną jazdę.

Dyżurny puławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że kierowca sportowego samochodu, jeżdżący niebezpiecznie i z dużą prędkością po jednym z osiedli w Puławach, grozi mężczyźnie, który zwrócił mu uwagę. Z relacji zgłaszającego wynika, że kierowca miał wykonywać niebezpieczne manewry na ulicy oraz jeździć tak szybko, że przez okno słychać było pisk opon.

Kiedy 64-latek wyszedł na ulicę zobaczyć co się dzieje, kierowca samochodu zatrzymał się i zaczął wyzywać go, a następnie szarpać go za ubranie i grozić mu spaleniem domu. Obawiając się spełnienia gróźb, puławianin powiadomił o całym zajściu policję.

Kryminalni ustalili, że kierowcą może być 24-latek z Puław. Mężczyzna został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu. Przyznał, że doszło do awantury ze zgłaszającym, który nie rozumie specyfiki szybkich samochodów.

Zatrzymany 24-latek usłyszał trzy zarzuty – gróźb, naruszenia nietykalności i znieważenia zgłaszającego. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz zakazał mu zbliżania się do pokrzywdzonego.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.