Z KRAJU: Wjechała na teren budowy A1. Zginęła pod ogromnymi kołami

DffzFZ3W4AA1YJN
Wypadek na budowie obwodnicy Częstochowy | fot. ITD

Do tragicznego wypadku doszło na budowie autostrady. Kobieta wjechała oplem pod wozidło techniczne, które przewoziło materiał. Auto zostało zmiażdżone, kobieta zginęła na miejscu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 11 w miejscowości Nowa Gorzelnia w powiecie kłobuckim. Właśnie w tym miejscu trwa budowa obwodnicy Częstochowy A1. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 44-letnia kobieta, która kierowała oplem, nie dostosowała się do znaków na autostradzie.

– Droga, po której się poruszała, krzyżuje się z terenem budowy autostrady A1. W tym miejscu pracownicy budowy sterowali ruchem – informuje Kamil Raczyński z policji w Kłobucku w rozmowie z TVN24.pl.

Kobieta wjechała na drogę, po której poruszało się wozidło techniczne przewożące materiały budowlane. Doszło do zderzenia, w wyniku którego samochód osobowy został zmiażdżony pod ogromnymi kołami pojazdu.

44-latka zginęła na miejscu. Kierowca pojazdu technicznego w momencie zdarzenia był trzeźwy.

DffzFZgXUAAXOwi
Kobieta wjechała pod pojazd na terenie budowanej obwodnicy Częstochowy | fot. ITD

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.