Z KRAJU: Po meczu z Senegalem wyrzucił telewizor przez okno. Zapłaci grzywnę

blok balkon
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Jeden z mieszkańców Piły nie mógł znieść przegranej Polaków z Senegalem. Po zakończonym meczu wyrzucił telewizor przez okno. Teraz zapłaci grzywnę.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji na mundialu zakończył się wynikiem 2:1 dla przeciwnika – Senegalu. W naszych piłkarzy mocno wierzyli kibice, dla których był to spore rozczarowanie. Jeden z mieszkańców Piły nie mógł znieść tej porażki i w złości wyrzucił telewizor przez okno swojego mieszkania na drugim piętrze.

– Biorąc pod uwagę nieodpowiedzialne zachowanie mieszkańca Piły, funkcjonariusze natychmiast zajęli się wyjaśnieniem okoliczności zdarzenia oraz ustaleniem sprawcy – relacjonuje podkom. Żaneta Kowalska z pilskiej policji.

Funkcjonariusze zaczęli wypytywać mieszkańców pobliskich budynków, którzy widzieli leżący na chodniku telewizor. Wszyscy jednak twierdzili, że nie wiedzą, kogo mogły tak ponieść emocje. Pomimo tego policjanci w końcu wpadli na trop kibica.

Okazał się nim 46-letni mieszkaniec Piły. Mężczyzna podczas przesłuchania przyznał, że był bardzo zły z powodu przegranego pierwszego meczu na mundialu i wyrzucił telewizor przez okno.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie kibic został ukarany karą grzywny. Będzie musiał zapłacić 500 złotych.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda że psiarnia nie zainteresowała się nieodpowiedzialnym zachowaniem paru panów w ZSRR kompromitujących 40 milionowy naród . No ale jak się jest cienkim jak dupa węża to sie przypierdziela do normalnych ludzi . Trzymaj się kolego . Bede w Pile wpadnę z flaszką . Słowo honoru – bo ja go akurat mam , pomimo że się nie szwendam z Orłem na piersi .