Wyszła ze szpitala i ślad po niej zaginął. Tragiczny finał poszukiwań 50-latki w Lublinie

policja radiowóz
Policja | fot. Dominik Wąsik

Tragicznie zakończyła się akcja poszukiwawcza 50-letniej obywatelki Ukrainy, która 20 października opuściła jeden z lubelskich szpitali. W sobotę jej zwłoki ujawniono na zarośniętym terenie przy ul. Leszczyńskiego w Lublinie. Wykluczono, by do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie.

Tragiczny finał poszukiwań 50-latki

Policjanci z Lublina poinformowali o zakończeniu poszukiwań 50-letniej obywatelki Ukrainy, która zaginęła 20 października 2023 r. Tego dnia kobieta opuściła jeden z lubelskich szpitali i ślad po niej zaginął. Od tamtej pory kobieta nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

W sobotę (4.11) około godziny 16 jej ciało znaleziono na terenie dawnego cmentarza żydowskiego przy ul. Leszczyńskiego na Wieniawie. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 50-latki przyczyniły się osoby trzecie.

Zwłoki kobiety zostały zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok, która wskaże dokładną przyczynę śmierci. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Gdzie uzyskać pomoc?

Jeśli przeżywasz trudności i myślisz o odebraniu sobie życia lub chcesz pomóc osobie zagrożonej samobójstwem, pamiętaj, że możesz skorzystać z bezpłatnych numerów pomocowych:

  • 800 70 2222 (całodobowy) – Centrum Wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym
  • 800 12 12 12 (całodobowy) – Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka
  • 116 111 (całodobowy) – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży
  • 116 123 (całodobowy) – Telefon wsparcia emocjonalnego dla dorosłych
  • 112 – Numer alarmowy w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.