Wypadek podczas naprawy dachu. Mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Poniósł śmierć na miejscu

przód karetki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Próba naprawy dachu dla mieszkańca miejscowości Chrzanów zakończyła się tragicznie. 52-letni mężczyzna, który uczestniczył w pracach naprawczych, spadł z wysokości kilku metrów na betonową posadzkę.

Naprawa dachu zakończona tragedią

Dziś rano 22.09.2023 w miejscowości Chrzanów, miało miejsce tragiczne zdarzenie, którego okoliczności są obecnie ustalane. Według wstępnych informacji, podczas prac remontowych dachu budynku gospodarczego doszło do tragedii. 52-letni mężczyzna, który uczestniczył w tych pracach, spadł z wysokości kilku metrów na betonową posadzkę. Niestety, odniesione obrażenia były poważne, mężczyzna zmarł na miejscu.

Aktualnie trwające konkursy:

naprawa dachu w Chrzanowie
Miejsce zdarzenia Chrzanów | fot. Lubelska Policja

Trwa ustalanie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku.

Sprawdź szczegóły: Duża przerwa w działaniu Aqua Lublin. Na kilka dni zamkną cały obiekt, przez kilka tygodni niedostępny aquapark i saunarium

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.