Duża przerwa w działaniu Aqua Lublin. Na kilka dni zamkną cały obiekt, przez kilka tygodni niedostępny aquapark i saunarium

Aquapark w Aqua Lublin
Aquapark w Aqua Lublin | fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji szykuje się do przerwy technologicznej w Aqua Lublin. Na kilka tygodni aquapark i saunarium zostaną wyłączone z użytkowania. Ponadto na początku września cały obiekt będzie nieczynny przez kilka dni.

Przerwa technologiczna w Aqua Lublin

Przerwa technologiczna w Aqua Lublin została podzielona na kilka etapów. Pierwszy mamy już za sobą. Basen olimpijski był niedostępny dla klientów od 17 lipca do 20 sierpnia. W tym czasie wykonane zostały przeglądy, serwisy urządzeń oraz prace konserwacyjne związane z funkcjonowaniem basenu. W ubiegłym tygodniu basen został ponownie otwarty.

Szczegóły: Basen olimpijski ponownie dostępny dla klientów Aqua Lublin. „Woda spełnia wszystkie wymogi”

Teraz przyszedł czas na strefę aquaparku i saunarium. MOSiR poinformował, że przerwa technologiczna aquaparku rozpocznie się 4 września i potrwa do 29 września. W tym czasie atrakcje wchodzące w skład tego kompleksu nie będą dostępne dla klientów. W przypadku saunarium przerwa rozpoczęła się już dziś (28.08) i potrwa do 29 września.

Aqua Lublin nieczynne przez kilka dni

Ponadto od 4 do 10 września cały kompleks Aqua Lublin będzie nieczynny. Jak czytamy na stronie obiektu, w tym czasie zostaną przeprowadzone prace w natryskowni oraz szatni.

„Za utrudnienia przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość a spragnionych wodnej zabawy zapraszamy do Strefy H2O i CSR Łabędzia, które od 4 września wracają do działalności po swojej przerwie technologicznej” – pisze MOSiR.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.