Basen olimpijski ponownie dostępny dla klientów Aqua Lublin. „Woda spełnia wszystkie wymogi”

Basen olimpijski w Aqua Lublin
Basen olimpijski w Aqua Lublin | fot. MOSiR

W Aqua Lublin zakończono coroczną kontrolę techniczną urządzeń i basen olimpijski jest ponownie otwarty dla klientów. MOSiR poinformował, że woda spełnia wszystkie wymogi.

Basen olimpijski w Aqua Lublin ponownie otwarty

Przez ostatnie tygodnie w Aqua Lublin trwały prace techniczne. W tym czasie basen olimpijski był zamknięty. Przeprowadzono serwis dna ruchomego. Prace były konieczne, by zapewnić odpowiednie warunki sanitarno-epidemiologiczne zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Usunięto m.in. wady i usterki, opróżniono i zdezynfekowano nieckę basenu.

Otwarcie basenu po przerwie technicznej wymagało ponownego nalania wody, jej podgrzania i dopuszczenia obiektu przez Sanepid, który musiał wykonać dwukrotne badanie wody. W poniedziałek (21.08) zarządca obiektu Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie poinformował, że woda spełnia wszystkie wymagania, a basen od godz. 10:00 będzie ponownie otwarty dla klientów Aqua Lublin.

Tym samym wracają zajęcia AQUA Fitness oraz oferta Wieczorne Pływanie. Przed wizytą warto zapoznać się z grafikiem dostępności torów. Basen jest otwarty codziennie w godzinach 10:00-22:00. Bilety na Aqua Lublin zaczynają się już od 39 złotych.

Zobacz także: Umowa z poprzednim operatorem dobiega końca. Kto poprowadzi płatny parking przy Aqua Lublin?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.