Wypadek autokaru na trasie Krasnystaw – Piaski

Wypadek autokaru
Wypadek autokaru trasy Krasnystaw - Piaski | fot. Lubelska Policja

Dzisiaj rano, około godziny 6:50, na trasie Krasnystaw – Piaski w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej nr 17 w powiecie krasnostawskim doszło do groźnego wypadku autokaru, który wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia, 7 osób trafiło do szpitala.

Akcja ratunkowa

Na miejsce wypadku natychmiast zadysponowano trzy karetki pogotowia z powiatu krasnostawskiego oraz po jednej z Zamościa, Piask i Świdnika. Spośród 57 pasażerów, 7 osób zostało przewiezionych do szpitali w Krasnymstawie, Zamościu i Lublinie na dalsze badania.

Wypadek autokaru - akcja ratownicza
Wypadek autokaru trasy Krasnystaw – Piaski | fot. Lubelska Policja

Na szczęście, jak potwierdziły służby, kierujący autokarem był trzeźwy. Autokarem podróżowali obywatele Ukrainy.

Co myślicie o poprawie bezpieczeństwa na trasach międzymiastowych? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach i udostępnijcie artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.