Wymarzony dzień szkolny z Jump XL

Park Trampolin Jump XL | fot. nadesłane

Park Trampolin Jump XL Lublin wraz z Virtual Quest Lublin łączą siły, aby pokazać jak może wyglądać dzień zajęć lekcyjnych z dala od ławek szkolnych.

Od początku marca w Lublinie przy al. Wincentego Witosa 16F działa Park Trampolin Jump XL. Jedną z form aktywności jaką oferuje są zajęcia zorganizowane dla szkół. Od momentu otwarcia obiekt cieszy się niebywałym zainteresowaniem szkół z całego województwa.

– Spotkaliśmy się wyłącznie z bardzo pozytywnymi opiniami ze strony zarówno opiekunów jak i samych uczniów – stwierdza Marcin Witkowski, manager Parku Trampolin Jump XL.

Przykładowe aktywności sportowo-edukacyjne, z których mogą korzystać uczniowie wraz z nauczycielami wf-u to m.in. podstawy akrobatyki, drużynowa gra w zbijaka, nauka wsadów do kosza z trampolin, spacer po linie, wspinaczka po mini ściance wspinaczkowej czy pokonywanie ścieżki sprawnościowej tzw. ‘tor ninja’ na czas.

Nad wszystkim czuwają trenerzy, którzy poprowadzą rozgrzewkę, wytłumaczą zasady bezpieczeństwa i przez cały czas zabawy będą pilnować porządku i bezpieczeństwa skaczących.

Wirtualna rzeczywistość po trampolinach

Od niedawna dzięki współpracy z Virtual Quest Lublin oferta dla szkół została poszerzona o projekcje edukacyjne VR (wirtualna rzeczywistość). Seanse filmów w goglach VR wraz z grami są w tematyce Kosmosu, Świata Podwodnego czy Ery Dinozaurów i trwają od 15 do 20 minut.

– Chcemy zaprezentować innowacyjny sposób na pełnowartościowe zajęcia szkolne mogące stanowić alternatywę dla tradycyjnych lekcji wf. Oferta może stanowić niesamowitą lekcję połączoną z rozrywką, czyli tzw „Edutainment” – jedna z najskuteczniejszych form przyswajania wiedzy – nadmienia Marcin Witkowski.

Konkurs dla klas

W związku z nową połączoną ofertą Jump XL Lublin wraz z Virtual Quest Lublin ogłosili konkurs, gdzie do wygrania jest darmowy dzień pełen atrakcji uwzględniając zajęcia na trampolinach oraz seanse VR.

Co należy zrobić? Wystarczy oznaczyć swoją klasę pod postem konkursowym na facebook’owym profilu Jump XL. Wygrywają 3 klasy, które zdobędą najwięcej polubień. Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem – konkursWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.