Otwarcie parku trampolin Jump XL w Lublinie. Byliśmy w środku [ZDJĘCIA]

Park trampolin Jump XL Lublin | fot. Damian Gerhand // Spotted Lublin

Jump XL, sieć holenderskich parków trampolin, w sobotę otworzył swoją pierwszą filię w Polsce. Jump XL przy al. Wincentego Witosa 16F w Lublinie można odwiedzać codziennie.

Skaczą dzieci i dorośli i tak naprawdę nie wiadomo, kto ma większą frajdę. W Lublinie powstał kolejny park trampolin. Trzecim (po Strefie Wysokich Lotów i Mani Skakania) jest Jump XL na Felinie. Hala o powierzchni 1,7 tys. m kw. mieści się w budynku przy al. Wincentego Witosa 16F w Lublinie.

Park Trampolin Jump XL Lublin został otwarty oficjalnie w sobotę. Jest pierwszym w Polsce obiektem holenderskiej sieci, mającej swoje parki trampolin w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech oraz od 3 marca w Polsce – Lublinie.

Jump XL: al. Wincentego Witosa 16F. Czynne: od poniedziałku do piątku od 13 do 22, a w weekendy od 9 do 22. Bilety: 28 zł za godzinę. Wejście od 7. roku życia.

Jump XL Lublin – ZDJĘCIA | fot. Damian Gerhand

 WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.