Wybierasz się pociągiem na Świdnik Air Festival? Możesz wrócić za darmo. Oto szczegóły

Pociąg Polregio
Pociąg Polregio | materiały spółki

Osoby, które na Świdnik Air Festival pojadą pociągiem, z imprezy będą mogły wrócić koleją za darmo. Trzeba spełnić jeden warunek. Szczegóły poniżej.

Darmowy powrót pociągiem ze Świdnik Air Festival

Ofertę przygotowało Polregio i Województwo Lubelskie – tegoroczni partnerzy pokazów lotniczych na lotnisku trawiastym w Świdniku. Osoby, które w dniach 15-16 czerwca dojadą pociągiem REGIO na stację Świdnik Miasto lub Lublin Airport i zachowają bilet (można go kupić w kasie na dworcu, przez internet, w automacie biletowym lub u obsługi w pociągu), otrzymają voucher uprawniający do przejazdu w drogę powrotną bez dodatkowych kosztów.

Zobacz także: Miała być Daria Zawiałow, będzie Krzysztof Zalewski. Zmiany w lineupie Świdnik Air Festival

W jaki sposób otrzymać bezpłatny voucher?

Wystarczy w dniach 15-16 czerwca 2024 r. zajrzeć na stoisko POLREGIO na terenie Świdnik Air Festival, okazać bilet jednorazowy na przejazd pociągiem REGIO (stacja wyjazdu dowolna) do stacji Świdnik Miasto lub Lublin Airport i odebrać voucher.

Przejazd powrotny do stacji wyjazdu wskazanej na posiadanym bilecie należy zrealizować w dniach trwania oferty, ale nie później niż do godz. 24:00 w dniu 16 czerwca 2024 r. Voucher-bilet nie podlega zwrotowi należności. Nie można też zmienić terminu wyjazdu, stacji przeznaczenia lub przewoźnika.

Aby dotrzeć na miejsce pokazów lotniczych, należy wysiąść z pociągu na stacji Świdnik Miasto. W dniach 15-16 czerwca Polregio dla ułatwienia dojazdu uruchamia oprócz stałej oferty dodatkowe połączenia na trasie Lublin Główny – Świdnik Miasto – Lublin Airport – Świdnik Miasto – Lublin Główny.

Rozkład jazdy wszystkich połączeń do stacji Świdnik Miasto dowożących na Air Festival znajduje się na stronie air-festival.swidnik.pl.

Zobacz również: IV Świdnik Air Festival: wszystko, co musisz wiedzieć

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.