Miała być Daria Zawiałow, będzie Krzysztof Zalewski. Zmiany w lineupie Świdnik Air Festival

Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski | fot. Jakub Pecio

Krzysztof Zalewski zastąpi Darię Zawiałow podczas tegorocznej edycji Świdnik Air Festival, która już w przyszły weekend.

Daria Zawiałow nie wystąpi na Świdnik Air Festival

O odwołanym koncercie Darii Zawiałow organizatorzy Świdnik Air Festival poinformowali w piątek, 7 czerwca.

„Informujemy, że w związku ze złym stanem zdrowia Daria Zawiałow nie wystąpi 16 czerwca, podczas IV Świdnik Air Festival. Życzymy Darii szybkiego powrotu do zdrowia i mamy nadzieję na spotkanie na kolejnych wydarzeniach. Wiemy, jak wielu z Was czekało na jej występ w Świdniku” – piszą w oświadczeniu organizatorzy wydarzenia.

Tego samego dnia poznaliśmy artystę, który wypełni lukę w lineupie po Darii Zawiałow. To Krzysztof Zalewski. Autor takich utworów jak „Miłość Miłość”, „Zabawa”, „Zgłowy” czy „Kochaj” wystąpi 16 czerwca, o godz. 21:15, podczas drugiego dnia festiwalu. Bilety do nabycia online za pośrednictwem strony www.biletyna.pl lub w kasie Kino Lot.

Przypomnijmy, że czwarta edycja Świdnik Air Festiaval odbędzie się w weekend 15-16 czerwca na terenie lotnisku trawiastym przy ul. Sportowej w Świdniku. Szczegóły dotyczące festiwalu przeczytasz tu: IV Świdnik Air Festival: wszystko, co musisz wiedzieć

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.