Wszedł do lokalu w centrum Lublina i oddał strzały z broni gazowej w kierunku innego klienta

broń gazowa
Broń gazowa zarekwirowana 56-latkowi | fot. KMP Lublin

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 56-latek za posiadanie bez zezwolenia broni gazowej oraz narażenie na niebezpieczeństwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu w recydywie.

Oddał strzały z broni gazowej w klubokawiarni

Niebezpieczna sytuacja miała miejsce w niedzielę (25.07) kilka minut przed północą. Policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników jednej z klubokawiarni w centrum Lublina o kliencie, którzy wewnątrz lokalu użył broni gazowej. Mężczyzna został obezwładniony przez obsługę.

Skierowany na miejsce patrol zatrzymał agresywnego 56-latka. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna podczas pobytu w lokalu nagle wyciągnął rewolwer gazowy, z którego bez powodu oddał strzały w kierunku innego klienta. 56-latek w organizmie miał 1,5 promila alkoholu. Policjanci zabezpieczyli broń oraz 4 sztuki amunicji.

„56-latek okazał się być osobą karaną za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowi. Mężczyzna w ubiegłym roku opuścił zakład karny. Wczoraj usłyszał zarzuty. Na wniosek policjantów z 1. komisariatu oraz prokuratora został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy KMP Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.