Wpuściła kobietę do mieszkania, a ta ją okradła. Złodziejka w rękach policji

biżuteria pierścionek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci zatrzymali 34-latkę z Lublina, która pod koniec czerwca okradła jedną z mieszkanek dzielnicy Kalinowszczyzna. Kobieta wykorzystując nieuwagę właścicielki splądrowała mieszkanie.

Do mieszkania 67-latki przyszła poznana nie dawno kobieta. Starsza mieszkanka Lublina miała jej przekazać niepotrzebne ubrania. Kobieta wykorzystując chwilową nieuwagę właścicielki splądrowała mieszkanie. Jej łupem padła biżuteria o wartości około 4 tys. zł. Starsza kobieta dopiero po około dwóch tygodniach zauważyła jej brak i sprawę zgłosiła na policję.

Śledczy w trakcie prowadzonych czynności zatrzymali do sprawy 34-letnią mieszkankę Lublina, która była podejrzana o kradzież. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej biżuterii, która znajdowała się w jednym z lombardów.

W sobotę nieuczciwa mieszkanka 34-latka na II Komisariacie Policji w Lublinie usłyszała zarzuty. Teraz o jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za kradzież grozi jej kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.