Wpadł z mefedronem. Narkotyku wystarczyłoby do sporządzenia ponad 500 porcji dealerskich

napis policja na radiowozie
Policja | fot. Dominik Wąsik

Za posiadanie znacznej ilości substancji psychoaktywnej odpowie 26-latek z Białej Podlaskiej. Policjanci ujawnili przy nim woreczki z mefedronem, który wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji dilerskich tego narkotyku.

Posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków

Przed weekendem bialscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację, że 26-letni mieszkaniec miasta posiada przy sobie znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany na jednej z ulic Białej Podlaskiej. Wówczas potwierdziły się przypuszczenia funkcjonariuszy.

Narkotyki zabezpieczone przez policję
Fot. KMP Biała Podlaska

W saszetce, którą mężczyzna miał przy sobie, ujawnili woreczki z krystaliczną substancją oraz białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania ustalili, że zabezpieczona substancja to mefedron, która wystarczyłby do sporządzenia ponad 500 porcji dealerskich tego narkotyku.

Zobacz również:

Mężczyzna został zatrzymany do wyjaśnienia. 26-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności — informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.