WORD próbuje sprzedać egzaminacyjne skody. To już drugi przetarg

WORD LUBLIN PRAWO JAZDY EGZAMIN
WORD LUBLIN PRAWO JAZDY EGZAMIN

WORD Lublin próbuje sprzedać samochody egzaminacyjne. Za 15 tys. zł można kupić pięcioletnią skodę fabię, na której jeszcze niedawno kierowcy zdawali egzaminy.

Na stronie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie pojawiło się kolejne ogłoszenie o sprzedaży samochodów egzaminacyjnych. Są to te same skody fabie, o których pisaliśmy w połowie listopada – WORD w Lublinie sprzedaje samochody egzaminacyjne.

W poprzednim przetargu udało się sprzedać tylko opla corse. – „Oferty złożone na skody nie okazały się być atrakcyjne. Opuściliśmy ich ceny oraz umożliwiliśmy kupno pojedynczych sztuk, więc można składać dowolną ofertę” – mówi Mirosław Filipowicz, kierownik wydziału technicznego WORD Lublin.

Do kupienia jest 7 samochodów marki Skoda Fabia (5J) o pojemności 1.2 TSI (benzyna). Wszystkie samochody są wyprodukowane w 2014 r. i są przystosowane do celów szkoleniowo-egzaminacyjnych. Skody mają od 61 tys. km do 106 tys. km przebiegu. Cena wywoławcza za pojazdy wynosi od 15 do 16,5 tys. zł za sztukę – cena zależna od stanu i przebiegu pojazdu.

Wszystkie sprzedawane samochody mają ważne badania techniczne i ubezpieczenie OC. Dodatkowo pojazdy wyposażone są w pedał sprzęgła i hamulca dla instruktora/egzaminatora oraz komplet kół z letnimi oponami, posiadają gaśnicę i apteczkę pierwszej pomocy.

Oferty w przetargu można składać do 4 lutego br. Szczegóły na stronie word.lublin.pl.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.