Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2023

Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2023
Fot. Materiał organizatora

Kolejna edycja Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”, odbywającego się w formie konkursu, który jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku 6-20 lat z terenu województwa lubelskiego.

Cel konkursu

Wydarzenie ma charakter wieloetapowy. Konkurs ma na celu przede wszystkim rozbudzenie aktywności muzycznej dzieci i młodzieży, jak też promocje polskiej piosenki. Ważnym elementem wydarzenia jest promowanie dziecięcej i młodzieżowej twórczości artystycznej w całym województwie.

Harmonogram wydarzenia

4-5 PAŹ 2023 | godz. 10:00 | CSK | Przegląd Powiatowy w Lublinie (Powiat Grodzki)

Przegląd Powiatowy w Lublinie, który odbędzie się 4-5 października w Klubie Muzycznym CSK, to jeden z 22 przeglądów tego typu w regionie. Uczestnicy wydarzenia w wieku od 6 do 20 lat przedstawią swoje umiejętności wokalne, które oceni powołane przez organizatora Jury.

25-26 PAŹ 2023 | godz. 10:00 | Ryki | Finał Wojewódzki

Finał Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” 2023 jest niezwykłym wydarzeniem wokalnym, które odbędzie się w dniach 25-26 października w Centrum Kultury i Sportu w Rykach.

Podczas wydarzenia wystąpią nominowane z przeglądów powiatowych dzieci oraz młodzież z całego województwa lubelskiego. W każdej z czterech kategorii wiekowych Jury wyłoni laureatów, którzy otrzymają nagrody oraz wyróżnienia.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.