Włamał się do stoiska handlowego z biżuterią artystyczną na Starym Mieście

Radiowóz policji na Starym Mieście
Radiowóz policji na Starym Mieście | fot. Dominik Wąsik

41-letni mieszkaniec Lublina włamał się i okradł stoisko handlowe z biżuterią artystyczną na Starym Mieście. Wpadł dzięki czujności okolicznej mieszkanki, która powiadomiła policję.

Włamywacz w rękach policji

Do zdarzenia doszło w weekend na terenie Starego Miasta w Lublinie. Nad ranem jedna z mieszkanek ul. Jezuickiej usłyszała podejrzane hałasy. Gdy wyjrzała przez okno, okazało się, że ktoś właśnie włamał się do stoiska z biżuterią artystyczną i próbuje pokonać zabezpieczenia w kolejnych budkach.

Interwencja kobiety spłoszyła sprawcę, który zaczął oddalać się z miejsca zdarzenia. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się wezwani wcześniej przez kobietę policjanci. Wywiadowcy od razu zatrzymali sprawcę, którym okazał się 41-letni mieszkaniec Lublina.

Straty powstałe w wyniku zniszczeń oszacowano łącznie na kilkaset złotych. Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzuty włamania i usiłowania kradzieży z włamaniem. Grozi mu do 10 lat więzienia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.