WIZZ Youth Challenge. Wygraj darmowe loty przez cały rok

Zdjęcie ilustracji: Wizz Air

WIZZ Youth Challenge to pierwsza edycja międzynarodowego konkursu dla studentów. Nagrodą główną jest nielimitowany roczny dostęp do podróży lotniczych.

 

Zadanie dotyczy stworzenia kampanii marketingowo-biznesowej. Do wzięcia udziału w eliminacjach zaproszeni są szczególnie studenci zarządzania, marketingu i kierunków powiązanych z lotnictwem.

 

Wystarczy wypełnić kwestionariusz znajdujący się na stronie www.wizzair.com, a następnie wysłać go pod adres: [email protected] Termin rejestracji upływa 5 kwietnia. Dwa dni później wszystkie zgłoszone zespoły otrzymają zadanie typu „case study”, a także szczegółowe wytyczne oraz materiały.

 

Autorzy najlepszych prac wezmą udział w finale, który odbędzie się „na żywo” w Budapeszcie, 18 maja 2017 roku. Linia ogłosiła, iż finaliści zaprezentują swoje prace przed jury WIZZ Youth Challenge, składającym się z członków kierownictwa Wizz Air oraz zewnętrznych ekspertów.

 

Członkowie zwycięskiego zespołu otrzymają roczny nieograniczony dostęp do podróży lotniczych w siatce połączeń WIZZ składającej się obecnie z ponad 500 tras z 28 baz łączących 138 lokalizacji w 40 krajach. Nagrodą dla zdobywców 2. i 3. miejsca będą bilety lotnicze w obie strony.

 

Więcej informacji o konkursie WIZZ Youth Challenge jest dostępnych na stronie wizzair.comWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.