Wielka kumulacja Lotto. W czwartek do wygrania 35 milionów złotych

lotto fot. shutterstock
lotto fot. shutterstock

Jutro szykuje się mega kumulacja w Lotto! Do wygrania w Lotto będzie aż 35 milionów złotych! Komu uda się skreślić „szóstkę”?

 

We wtorek czekający na wyniki Lotto znów się rozczarowali – nie wygrali, ponieważ losowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia kumulacji. Dlatego kumulacja, która rośnie od połowy miesiąca, jest jeszcze większa.

 

We wtorek w puli było 30 mln zł. Kumulacja rośnie! Szczęśliwiec, który jutro trafi „szóstkę”, będzie mógł zgarnąć nawet 35 milionów złotych. Obecna kumulacja narasta od 19 lutego.

 

Ostatnia megakumulacja miała miejsce w grudniu. Szczęśliwiec zdobył wówczas 24 mln zł. W sierpniu w Chotomowie inna osoba wygrała 21 mln zł. Rekord losowania padł w 2015 r., kiedy mieszkaniec Ziębic (woj. dolnośląskie) wygrał ponad 35 mln zł.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.