Wieczorem wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Kto widział Beatę Wichę z Bełżyc?

68 98410
Radiowóz policyjny | fot. Policja

Policjanci z Bełżyc szukają 53-letniej Beaty Wichy. W poniedziałek wieczorem wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Policjanci z Komisariat w Bełżycach poszukują 53-letniej Beaty Wichy. Kobieta wyszła z domu w poniedziałek wieczorem i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w płaszcz ortalionowy do kolan koloru czarnego, pikowany, sukienka koloru czarnego w brązowe kropki, długa i buty kozaki długie.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego Komisariatu Policji w Bełżycach pod nr tel.: (81) 516-13-10 lub 112.

Aktualizacja

Czytaj: Poszukiwania mieszkanki Bełżyc zakończone. Kobieta sama zgłosiła się na komisariat

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.