Poszukiwania mieszkanki Bełżyc zakończone. Kobieta sama zgłosiła się na komisariat

IMG 20170601 133821
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zakończyły się poszukiwania 53-letniej mieszkanki Bełżyc. Kobieta widząc w Internecie materiały dotyczące jej zaginięcia sama zgłosiła się na komisariat policji.

53-letnia mieszkanka Bełżyc zaginęła w poniedziałkowy wieczór. Około godz. 20 wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Bliscy nie wiedzieli, gdzie przebywa i co się z nią dzieje, więc postanowili zgłosić ten fakt policjantom, którzy rozpoczęli poszukiwania. Informacja o zaginięciu kobiety została opublikowana w lokalnych mediach.

W czwartek rano policja poinformowała, że kobieta odnalazła się.

„Zgłosiła się na jeden z lubelskich komisariatów. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – informuje podkom. Anna Kamola z biura prasowego lubelskiej policji.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.