WIDEO: Ciągnik uciekł pijanemu rolnikowi i sam jeździł w kółko po polu

WIDEO: Ciągnik uciekł pijanemu rolnikowi i sam jeździł w kółko po polu
Ciągnik poruszał się bez kierowcy

Ciągnik uciekł pijanemu rolnikowi. Traktor przejechał przez drogę wojewódzką, a później jeździł w kółko po polu. Mamy nagranie z tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek w okolicach miejscowości Krupe na drodze wojewódzkiej nr 812. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że po polu jeździ ciągnik bez kierowcy.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że 36-letni mieszkaniec gminy Krasnystaw odpalał ciągnik „na krótko”, nie wiedząc, że ma on włączony 3-ci bieg. Gdy go uruchomił, ciągnik wraz z podpiętą przyczepą, zaczął jechać w kierunku pól uprawnych.

Mężczyzna zaczął biec za ciągnikiem, ale nie mógł go dogonić. W rezultacie traktor przejechał bez kierowcy około kilometr. W trakcie jazdy przerwał siatkę przeciwśniegową, przejechał przez rów, gdzie urwał się zaczep przyczepy.

Następnie przecinając drogę wojewódzką nr 812 wjechał na pole uprawowe, gdzie zaczął jeździć w kółko. Po pewnym czasie mężczyźnie udało się dogonić ciągnik, wsiadł do niego i zaczął jechać w kierunku miejsca zamieszkania.

Po przejechaniu drogi wojewódzkiej został zatrzymany przez krasnostawskich policjantów. Wtedy okazało się, że 36-latek ma w organizmie ponad 2,2 promile alkoholu. W przeszłości zostały mu cofnięte uprawnienia do kierowania.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.