Wiadukt na skrzyżowaniu Diamentowa – Krochmalna jest już otwarty dla kierowców

62540005 2392415250820999 5014131386139803648 o
Wiadukt na skrzyżowaniu ul. Diamentowej i ul. Krochmalnej | fot. UM Lublin

Na tę wiadomość kierowcy czekali bardzo długo. W środę oddano do użytku kierowców wiadukty w ciągu skrzyżowania ul. Diamentowej i ul. Krochmalnej.

W środowe południe Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie otrzymał od Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego pozwolenie na użytkowanie wiaduktów w ciągu ul. Krochmalnej i ul. Diamentowej. Tego samego dnia postanowiono oddać obiekty do użytku kierowców.

Około godz. 18 drogowcy usunęli z wjazdów na wiadukty bariery i włączono sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym pod wiaduktami.

Usunięte zostały też żółte linie na łącznicach, które pozwalały do tej pory na poruszanie się w sposób nieco odbiegający od właściwiej, przewidzianej dla tego miejsca, organizacji ruchu” – czytamy w komunikacie UM Lublin.

Więcej o tej inwestycji pisaliśmy w naszym poprzednim materiale – tutaj.

Czytaj także: Przedłużenie ul. Dywizjonu 303 w Lublinie. Kierowcy jeżdżą już po nowej drodze

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dlaczego jeden pas jest zablokowany w stronę Diamentowej i ograniczenie do 30 ??

  2. A ograniczenie do 30km/h to z jakiego powodu – przecież tam powinno być min 70