Weszła do sklepu i ukradła sukienkę wartą 1400 zł. Policja pokazała nagranie

ukradła torebkę
Moment kradzieży zarejestrowały sklepowe kamery | fot. KMP Lublin

Policjanci z Lublina poszukują kobiety, która ukradła z jednego ze sklepów mieszczących się przy ul. Lipowej sukienkę wartą 1400 zł. Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów galerii handlowej przy ul. Lipowej w Lublinie. Do sklepu weszła kobieta w letniej sukience w paski, z dużą torbą na ramieniu, która w trakcie krótkiej wizyty wzięła jedną z sukienek i jak gdyby nigdy nic schowała ją to torby i wyszła.

Wizerunek sprawczyni zarejestrowały kamery monitoringu. Jej tożsamość nie została ustalona, dlatego policjanci proszą mieszkańców o pomoc i publikują nagranie. Osoby, które ją rozpoznają proszone są o kontakt pod nr tel. 81 535 48 00 lub 112. Informacje można przekazać anonimowo.

Nagranie

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.