Wepchnął do bagażnika byłą dziewczynę i wywiózł samochodem

Otwarty bagażnik w samochodzie
Fot. KMP Chełm

Zarzut pozbawienia wolności 34-latki usłyszało dwóch mężczyzn z powiatu chełmskiego. 28-latek wspólnie ze swoim kolegą siłą wepchnął do bagażnika swoją byłą partnerkę i wywiózł samochodem. Chełmscy kryminalni wspólnie z kryminalnymi z KWP w Lublinie zatrzymali 28-latka i 35-latka.

Uprowadzenie mieszkanki powiatu chełmskiego

W ubiegły piątek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uprowadzeniu 34-letniej mieszkanki powiatu chełmskiego. Ze zgłoszenia wynikało, że gdy kobieta nawiązała kontakt telefoniczny ze swoim obecnym partnerem, nagle połączenie zostało przerwane.

Do poszukiwań kobiety przystąpili chełmscy policjanci wspólnie z kryminalnymi KWP w Lublinie. Wszystko wskazywało na to, że 34-latkę pozbawił wolności, jej były partner. Mundurowi ustalili miejsce pobytu byłego chłopaka oraz poszukiwanej kobiety.

28-latek został zatrzymany. Jak się okazało, wspólnie ze swoim kolegą siłą wepchnęli 34-latkę do bagażnika, a następnie odjechali. Drugi ze sprawców, 35-latek również został zatrzymany.

Samochód marki Skoda
Fot. KMP Chełm

Zobacz również:

Mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji i zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną.

Za przestępstwo pozbawienia wolności grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności — informuje sierż. szt. Angelika Głąb-Kunysz

Słyszałeś kiedyś o podobnym zdarzeniu?
Dodaj swój komentarz anonimowo

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.