Waldemar Leszcz nie jest już prezesem Motoru Lublin. Kto go zastąpi?

We wtorek odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Spółki MOTOR LUBLIN S.A. Podczas posiedzenia rada postanowiła odwołać Waldemara Leszcza z funkcji prezesa klubu. Kto go zastąpi?

Podczas posiedzenia rada nadzorcza zdecydowała o odwołaniu Waldemara Leszcza z funkcji prezesa zarządu klubu. Funkcję swoją pełnił od 9 kwietnia 2014 roku, kiedy to na stanowisku prezesa klubu zastąpił Tadeusza Kunę.

Jaki był powód takiej decyzji? – Rada Nadzorcza dokonała analizy i oceny II półrocza 2016 r., na które składają się letni okres przygotowawczy oraz rozegrana runda jesienna sezonu 2016/2017. Wyniki nie były zadowalające – wyjaśnia rzecznik prasowy Motoru.

Kto więc go zastąpi? W czwartek nowym prezesem spółki zostaje Leszek Bartnicki. Nowy prezes ma 34 lata i pochodzi z Lublina. Był przez niemal 10 lat komentatorem piłkarskim, a w ostatnim czasie pracował jako dyrektor zarządzający w aktualnym liderze I ligi – Chojniczance Chojnice.

Oprócz zmian w zarządzie spółki Motor planuje także zmianę w samej drużynie. Mowa tu o zmianie trenera. Jednak kto miałby nim zostać i kiedy, zarząd nie chce na tą chwilę ujawnić.

DW

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.