W poniedziałek rozpoczyna się budowa ul. Cynamonowej

1 45632 e1406549578667

W poniedziałek rozpocznie się inwestycja polegająca na budowie ul. Cynamonowej. Roboty drogowe potrwają 90 dni, a ich wartość wynosi ponad 1,1 mln zł.

Budowa ul. Cynamonowej to ważna inwestycja dla mieszkańców szybko rozwijających się osiedli na Rudniku. Zyskają oni nową, jednojezdniową, dwupasmową ulicę, która będzie alternatywą dla kierowców korzystających obecnie z wyjazdu z ul. Dożynkowej do Al. Spółdzielczości Pracy. W ramach zadania powstanie także zatoka autobusowa i nowe chodniki.

Zakres prac dotyczy odcinka od ul. Tomasza Strzembosza do ul. Dożynkowej. Inwestycja przewiduje m.in. budowę nawierzchni jezdni ul. Cynamonowej, wysp, azyli dla pieszych, chodników i zjazdów, nawierzchni przystanku i zatoki autobusowej, oświetlenie drogowe, kanalizację deszczową, przebudowę sieci sanitarnej, urządzeń elektroenergetycznych i sieci telekomunikacyjnych. Inwestycja ma zostać zrealizowana do końca października 2014 r.

Na czas robót konieczne będzie całkowite zamknięcie odcinka od ul. Tomasza Strzembosza do ul. Dożynkowej oraz wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu. Dojazd dla mieszkańców posesji przy ul. Cynamonowej będzie odbywał się przez ul. Laurową oraz ul. Strzeszewskiego. Kierowców i mieszkańców okolic prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do oznakowania tymczasowego wprowadzonego na czas robót.

ImageScalerfot. skanska.pl

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.