W obawie przed koronawirusem dezynfekują przystanki komunikacji miejskiej

3 przystanki
Dezynfekcja przystanków komunikacji miejskiej w Lublinie | fot. MPK Lublin

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów komunikacji miejskiej, MPK Lublin dezynfekuje przystanki autobusowe. To kolejny krok jaki miejski przewoźnik podjął w walce z koronawirusem.

Dziś grupa przystankowa lubelskiego MPK dezynfekowała przystanki w ścisłym centrum miasta, m.in. na Al. Racławickich, Krakowskim Przedmieściu, ul. Lipowej, Królewskiej, Lubartowskiej, Wodopojnej i Tysiąclecia. Do wieczora zdezynfekowane zostaną także przystanki na ul. Podzamcze, Unickiej, Ruskiej i Chodźki. W kolejnych dniach specjalna grupa przystankowa będzie dezynfekować przystanki w bardziej odległych rejonach miasta.

CZYTAJ TAKŻE:

+ W obawie przed koronawirusem dezynfekują autobusy i trolejbusy. „Chcemy dmuchać na zimne”

+ U kierowcy autobusu i trolejbusu w Lublinie biletu nie kupisz. Znamy powód!

+ Uwaga pasażerowie! Nie otworzymy drzwi w pojazdach komunikacji miejskiej

+ Koronawirus w Lublinie: w autobusach i trolejbusach zostaną wydzielone specjalne strefy

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.