W niedzielę zapadł się fragment jezdni na ul. Głębokiej. Tego samego dnia usunięto awarię

Zasypana dziura w jezdni na ul. Głębokiej
Zasypana dziura w jezdni na ul. Głębokiej | fot. Dominik Wąsik

Na ul. Głębokiej w niedzielę zapadł się fragment jezdni, w wyniku czego powstała dziura w jezdni. Zapadlisko powstało nieopodal przystanku Wiercieńskiego 01.

Zapadnięta jezdnia na ul. Głębokiej

Do zdarzenia doszło w niedzielę na ul. Głębokiej w Lublinie. Za przejściem dla pieszych na wysokości budynku ul. Głęboka 20 w kierunku al. Kraśnickiej zapadł się fragment jezdni, w wyniku czego powstała dziura w nawierzchni. Niebezpieczne miejsce zostało zabezpieczone przez służby MPWiK, które jeszcze tego samego dnia przystąpiły do usunięcia awarii.

„Służby MPWiK otrzymały zgłoszenie o zapadnięciu nawierzchni ul. Głębokiej. Po wykonaniu rozpoznania, m.in. inspekcji telewizyjnej sieci kanalizacji sanitarnej stwierdzono, że zapadnięcie związane jest z usterką kanału sanitarnego” – mówi Magdalena Bożko, rzecznik prasowy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie.

„Aby do minimum ograniczyć utrudnienia w ruchu, naprawa usterki wykonana została w niedzielę 10 kwietnia. W miejscu usterki ułożone zostały płyty żelbetowe, natomiast w najbliższych dniach nastąpi docelowe odtworzenie nawierzchni asfaltowej” – informuje Magdalena Bożko.

Betonowe płyty w miejscu zapadliska na ul. Głębokie
Betonowe płyty w miejscu zapadliska na ul. Głębokiej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.