W najbliższych dniach nie zaparkujesz na Placu Zamkowym. Zaplanowano tu uroczystości

Zakaz parkowania na Placu Zamkowym w dniach 25-29 maja
Zakaz parkowania na Placu Zamkowym w dniach 25-29 maja | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie informuje, iż w dniach 25-29 maja 2024 r. na terenie Placu Zamkowego będzie obowiązywać zakaz parkowania.

Zakaz parkowania na Placu Zamkowym

W poniedziałek (20.05) na wjeździe na Plac Zamkowy od strony al. Tysiąclecia, ul. Podwale i ul. Kowalskiej pojawiły się znaki informujące kierowców o planowanym zmianach w organizacji ruchu na tym terenie. Od 25 do 29 maja na terenie Placu Zamkowego będzie obowiązywać zakaz parkowania.

„Znaki informujące o zakazie parkowania na pl. Zamkowym wynikają z zaplanowanych w najbliższych dniach uroczystości” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

W tym czasie, tradycyjnie w ostatnią niedzielę miesiąca (26 maja) odbędzie się Giełda Staroci. Z kolei w dniach 28-29 maja (wtorek i środa) odbędą się Centralne Obchody Dnia Weterana wraz z przemarszem uczestników uroczystości, który zaplanowano na niedzielę (29 maja) ok. godz. 11.20-11.45.

Trasę wyznaczono ulicami: Królewska – Lubartowska – al. Tysiąclecia – pl. Zamkowy. Ruch drogowy na trasie przemarszu zostanie całkowicie wstrzymany na czas niezbędny do przejścia uczestników uroczystości.

ZDJĘCIA

Zakaz parkowania na Placu Zamkowym w dniach 25-29 maja
Zakaz parkowania na Placu Zamkowym w dniach 25-29 maja | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.