W Lublin Plaza uruchomiono stację ładowania pojazdów elektrycznych

Lublin Plaza
Centrum handlowe Lublin Plaza czeka rozbudowa | fot. Dominik Wąsik

W centrum handlowym Lublin Plaza powstał punkt ładowania pojazdów GreenWay. Na podziemnym parkingu galerii zostały wydzielone specjalnie oznakowane miejsca pozwalające na ładowanie do trzech pojazdów równocześnie.

Grupa Klépierre nawiązała współpracę z firmą GreenWay, siecią szybkiego ładowania samochodów elektrycznych. Stacje pojawiły się w Sadyba Best Mall w Warszawie, Lublin Plaza i Ruda Śląska Plaza, a już wkrótce zostanie także uruchomiona w Sosnowiec Plaza. Tym samym galerie stały się ważnym partnerem największej ogólnopolskiej sieci szybkich ładowarek samochodów elektrycznych.

Stacje GreenWay lokowane są najczęściej wzdłuż głównych tras, przy większych obiektach – galeriach handlowych, hipermarketach czy stacjach benzynowych – które pozwalają kierowcom na pożyteczne i wygodne spędzenie czasu podczas ładowania ich pojazdów.

Zależy nam na tym, aby klienci odwiedzający nasze centra mogli liczyć na jak najwygodniejsze rozwiązania. Wspieramy przyjazny środowisku i miastu transport, jednocześnie myśląc o potrzebach naszych klientów. Oferta GreenWay idealnie wpisuje się w ten model” – powiedziała Anna Kosacz, Marketing Director Klépierre.

Jak korzystać ze stacji GreenWay?

Szybkie stacje największej w Polsce sieci ładowarek GreenWay umożliwiają ładowanie pojazdów elektrycznych zgodnych ze standardami CCS, CHAdeMO (prądem stałym) oraz AC Type 2 (prądem przemiennym). Ze stacji mogą korzystać dwa lub trzy pojazdy jednocześnie – w zależności od typu urządzenia.

Korzystanie z usługi jest możliwe po zarejestrowaniu się na stronie internetowej greenwaypolska.pl. Jedną z głównych zalet punktów jest krótki czas ładowania. Dzięki innowacyjnej technologii naładowanie baterii o pojemności 23-40 kWh do 80% trwa średnio 30-45 minut.

Przypomnijmy, że w Lublinie elektryczne auta można również naładować na terenie centrów handlowych: IKEA/Skende Shopping, Atrium Felicity oraz Vivo!/Tarasy Zamkowe. Czytaj także: Gdzie powstaną kolejne stacje ładowania samochodów elektrycznych? [LISTA]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Przynajmniej nie trzebastać bezczynnie i czekać aż sie samochód naładuje. Tylko w tym czasie mozna spokojnie wypuścić się na zakupy czy żeby cos wszamać. Auto sie podładuje na greenway’u, a my nie marnujemy czasu i nie nudzimy sie