V edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową

biznes

Do 15 września 2014 r. przyjmowane są prace prace do V edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą rozwojowi gospodarczemu miasta. Przypominamy, że do konkursu mogą być zgłaszane prace dyplomowe: magisterskie, inżynierskie, licencjackie i doktoranckie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju gospodarczego Lublina, obronione nie wcześniej niż w 2011 r.

 

Jeżeli jesteś studentem i masz innowacyjny pomysł na rozwój Lublina i na to jak podnieść jego konkurencyjność napisz o tym swoja pracę dyplomową! 

Jeżeli obroniłeś/łaś pracę dyplomową dotyczącą Lublina nie trzymaj jej w szufladzie i pokaż ją! 

Prace konkursowe wraz z załącznikami należy dostarczyć osobiście lub nadesłać pocztą na adres: 

Urząd Miasta Lublin
Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
pl. Litewski 1
20-80 Lublin
z dopiskiem: „Konkurs – praca dyplomowa” 

Do wygrania aż 6000 zł !!


Poza cenną i prestiżową nagrodą, Twoja praca ma szansę dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz mieć realny wpływ na rozwój Lublina i działania Urzędu Miasta. Podczas zbierania materiałów możesz liczyć na wsparcie Urzędu Miasta Lublin. 

Osoba do kontaktu w sprawie pytań związanych z Konkursem: 

Oliwia Wójtowicz 
tel.: 81 466 25 12 
e-mail: [email protected]

Formularz zgloszeniowy 2014 | Regulamin edycji 2014

materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.