Uwaga na gołoledź i opady śniegu. W dzień nawet do -12 st.C

snow 1208300 1280
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

W nocy i w czwartek w całej Polsce warunki na drogach będą bardzo trudne. Od jutra nad Polskę zacznie napływać Arktyczne powietrze.

 

W nocy i w czwartek prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna od -9°C do -5°C, przy gruncie od -11°C do -7°C.

 

Dla naszego województwa zostało również wydane ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące intensywnych opadów śniegu. Ujemne temperatury zostaną z nami do 11 stycznia.

 

Od czwartku zaczyna się silne ochłodzenie. Jakich temperatur możemy się spodziewać Więcej już w czwartkowym komunikacie pogodowym.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.